Budinec
kvas zemle 1
Pohánkový
Pšeničný
Ražný
Rožok
Špalda 3 druhy semien
Špalda, Raž 3 druhy semien
Špaldovo Ražný
Vega koláčik s formičkou
Vianočkový Bochník
Závin kakaový
Závin makový
Závin orechový
Závin škorica,kokos
Budinec
kvas zemle 1
Pohánkový
Pšeničný
Ražný
Rožok
Špalda 3 druhy semien
Špalda, Raž 3 druhy semien
Špaldovo Ražný
Vega koláčik s formičkou
Vianočkový Bochník
Závin kakaový
Závin makový
Závin orechový
Závin škorica,kokos
Full Screen

Kváskový chlieb a pečivo: Kváskový chlieb/Kváskové špaldové žemle/ Kváskový špaldový závin s orechovou náplňou

Základom kváskových pruduktov je kvások (múka a voda) , ktorý má už niekoľko tisíc ročnú tradíciu pri príprave chleba a pečiva. Vďaka kvásku získavajú produkty z neho prirodzene dlhšiu trvanlivosť a tiež jedinečnú chuť. Príprava produktov z kvásku sa vyznačuje dlhou dobou kysnutia, vďaku čomu sú dané výrobky potom ľahšie stráviteľné ako produkty z droždia. Všetky naše produkty sú vyrábané bez pridania konzervantov, E-čok a zlepšujúcich látok.

V ponuke máme produkty aj pre alergikov,  bez mlieka a vajíčok. Nepoužívame žiadne margaríny a živočíšne tuky a tým sú mnohé naše produkty vhodné nie len pre alergikov ale aj pre vegánov a vegetariánov. Celá výroba je ručnú s výnimkou miesenia cesta v čom nám pomáha robot ale následne potom každý jeden  produkt je spracovaný ručne.

Informácie o výrobcovi

Naša  pekáreň začala  svoju činnosť v roku 2016, predtým však ešte prebiehali  dlhé mesiace príprav receptúr a vylaďovanie chute a kvality produktov. Základom výroby boli kváskové chleby ale následne sa produktová ponuka začala rozširovať v závislosti od požiadaviek zákazníkov a tiež aj predajcov aby sme naplnili ich požiadavky. A tak dnes už máme v ponuke aj sladké pečivo, ako sú záviny s rôznymi náplňami, bábovky, muffiny a keksíky.

Predajné miesto:
Vlastné predajné miesto nemáme ale v rámci regiónov spolupracujeme s predajňami zdravej výživy alebo farmárskymi predajňami.

Okres Lučenec :  máme 2 výdajné miesta: Zrnko zdravia v Zlatej uličke a Kaviareň 3Pé pri tržnici (produkty si objednáte priamo u nás a na daných miestach v danom termíne si ich vyzdvihnete).

Okres Zvolen : Veverička , Farmárske potraviny ,Moja krajina v týchto predajniach si produkty objednáte priamo alebo ak majú niečo navyše zakúpite aj bez objednania.

Okres Banská Bystrica : Potraviny Stévia, Biopotraviny Slniečko a Alfabio v týchto predajniach si produkty objednáte priamo alebo ak majú niečo navyše zakúpite aj bez objednania.

Okres Prievidza : Veverička, Čoko-bio kvalitka a Potraviny Klások v týchto predajniach si produkty objednáte priamo alebo ak majú niečo navyše zakúpite aj bez objednania.

Meno a priezvisko/Názov: Pekáreň KLÁSOK - kváskový chlieb a pečivo
Adresa/Sídlo: Janka Kráľa, 984 01 Lučenec
Telefonický kontakt: +421 903 521 299
E-mail: info@pekarenklasok.sk
Web: Navštíviť web

Adresa: Janka Kráľa, 984 01 Lučenec, Slovensko

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Pekáreň KLÁSOK – kváskový chlieb a pečivo”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *