David_rozhovor
David_rozhovor
Full Screen
Kategórie:

Na stredné Slovensko sa David Turčáni vrátil, keď sa priťažilo jeho otcovi. V rodine, kde sa nepretržite včelári s už 65 rokov sa celkom prirodzene zrodila myšlienka projektu Včelí KRaj.

Včelári sa od vekov poctivo venujú svojmu včelstvu, vďaka ktorému je život okolo nás taký pestrý a krásny. S edukačnou včelnicou Včelí kRaj sa aj ty môžeš aspoň na jeden deň priučiť práci včelára. Vychutnáš si tak blízkosť k bzukotu včiel, vôni medu či propolisu aj prácu s voskom. V tichej doline Liešnica pri Kokavce nad Rimavicou nahliadneš priamo do hmýriaceho sa úľa. S odvahou môžeš z blízkosti sledovať život včiel a dokonca držať v ruke trúda. Ochutnáš rôzne druhy medov a svojho tvorivého ducha podporíš výrobou farebných sviečok z medzistienok či včelej pohľadnice alebo odznaku.

 

Program je vhodný pre organizované skupiny, tábory a teambuilding, ale aj jednotlivcov.  Akcie sú určené pre širokú verejnosť, vhodné sú aj pre rodiny s deťmi. Vo včelnici sú k dispozícii ochranné celotelové kombinézy pre všetky vekové aj váhové kategórie, preto sa nemusíš obávať uštipnutia.

CENA ZÁŽITKU

Dospelí 15 €/osoba

Ako sa dostaneš na miesto?

ADRESA

Včelí kRaj
Liešnica 1214/7
985 05 Kokava nad Rimavicou

KONTAKT

https://kraj.sk/

E-mail: info@regionnovohrad.sk

Tel: +421 (0)948 874 634

REZERVÁCIA ZÁŽITKU NA STRÁNKE www.regionnovohrad.sk

Adresa: New York State, USA

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “JEDEN DEŇ VČELÁROM”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *