logo-za-horami-za-dolami-bbsk-biele-stvorec
logo-za-horami-za-dolami-bbsk-biele-stvorec
Full Screen
Kategórie:

V našom krásnom kraji ZA HORAMI, ZA DOLAMI je zážitkov na rozdávanie.

Realita dnešných dní nám  nedovoľuje za zážitkami vycestovať osobne, preto sme si pripravili zážitkové videá, tak si ich poďme užiť zatiaľ takto virtuálne.

Vďaka ľuďom, ktorí robia tento kraj krásnym, sa spoločne vydáme na cestu plnú dobrodružstiev.
👉 Zoberieme ťa na miesta, ktoré sú akčné v každom ročnom období, kde príroda svojou krásou núti koľajnice spomaliť a kde nezmazateľné udalosti dejín zanechali živé stopy…
👉 Nahliadneš do spôsobu života tých, ktorí zachovávajú remeslá, tvoria regionálne výrobky, obnovujú hrady, približujú baníctvo či dokonca plnia hviezdne sny…
👉 A keď táto situácia pominie, pozývame ťa vychutnať si ich naplno aj naživo.

Zážitky si môžeš kúpiť už teraz v našej ONLINE CESTOVKE  

Prinášame Ti úvodné video a tešiť sa môžeš už čoskoro na ďalšie zážitky aj v našom regióne 😉

ZAŽI V KRAJI, ZATIAĽ VIRTUÁLNE

ZAŽI V KRAJI, ZATIAĽ VIRTUÁLNEV našom krásnom kraji ZA HORAMI, ZA DOLAMI je zážitkov na rozdávanie 🤗. Síce nám realita dnešných dní nedovoľuje za nimi vycestovať osobne, poďme si ich užiť zatiaľ takto virtuálne 👀📸. Vďaka ľuďom, ktorí robia tento kraj krásnym, sa spoločne vydáme na cestu plnú dobrodružstiev 🛤🙃🌅.👉Zoberieme ťa na miesta, ktoré sú akčné v každom ročnom období, kde príroda svojou krásou núti koľajnice spomaliť a kde nezmazateľné udalosti dejín zanechali živé stopy…👉Nahliadneš do spôsobu života tých, ktorí zachovávajú remeslá, tvoria regionálne výrobky, obnovujú hrady, približujú baníctvo či dokonca plnia hviezdne sny…👉A keď táto situácia pominie, pozývame ťa vychutnať si ich naplno aj naživo. Zážitky si môžeš kúpiť v našej CESTOVKE už teraz na https://www.zahoramizadolami.sk/#rezervuj-zazitky. Dnes nakukneme za zážitkom na krásne Hriňovské lazy😉v destinácii Novohrad & Podpoľanie.

Uverejnil používateľ Za horami, za dolami Utorok 28. apríla 2020

 

Koľko dediniek v kraji Za horami, za dolami navštíviš, toľko odlišností nájdeš v krojovej výšivke a zdobení ľudových odevov 🌼🌸🌼. Odievanie ľudu bolo v každom regióne, ba aj v každej dedine osobité a inak to nebolo ani v regióne Novohrad & Podpoľanie.
☝️Vyskúšaj si svoju šikovnosť na KURZE NOVOHRADSKEJ VÝŠIVKY🧵, ktorý si môžeš zakúpiť UŽ TERAZ v online cestovke práve TU ➡️ https://bit.ly/2Wcl7Uk.

ZAŽI V KRAJI, ZATIAĽ VIRTUÁLNE

ZAŽI V KRAJI ZA HORAMI, ZA DOLAMIVyber si z našich zážitkov a CESTUJ PO KRAJI S NAMI. 😉Nájdeš ich všetky pokope v našej jedinečnej ONLINE CESTOVKE👌! Klikaj na ➡️ https://bit.ly/2Wcl7Uk…Koľko dediniek v kraji Za horami, za dolami navštíviš, toľko odlišností nájdeš v krojovej výšivke a zdobení ľudových odevov 🌼🌸🌼. Odievanie ľudu bolo v každom regióne, ba aj v každej dedine osobité a inak to nebolo ani v regióne Novohrad & Podpoľanie. ☝️Vyskúšaj si svoju šikovnosť na KURZE NOVOHRADSKEJ VÝŠIVKY🧵, ktorý si môžeš zakúpiť UŽ TERAZ v online cestovke práve TU ➡️ https://bit.ly/2Wcl7Uk. #cestujsnami #zahoramizadolami #zazivkraji

Uverejnil používateľ Za horami, za dolami Utorok 19. mája 2020

Včelári sa od vekov poctivo venujú svojmu včelstvu, vďaka ktorému je život okolo nás taký pestrý a krásny. S edukačnou včelnicou Včelí kRaj sa aj ty môžeš aspoň na jeden deň priučiť práci včelára. Vychutnáš si tak blízkosť k bzukotu včiel, vôni medu či propolisu aj prácu s voskom. V tichej doline Liešnica pri Kokavce nad Rimavicou nahliadneš priamo do hmýriaceho sa úľa. S odvahou môžeš z blízkosti sledovať život včiel a dokonca držať v ruke trúda. Ochutnáš rôzne druhy medov a svojho tvorivého ducha podporíš výrobou farebných sviečok z medzistienok či včelej pohľadnice alebo odznaku.

Program je vhodný pre organizované skupiny, tábory a teambuilding, ale aj jednotlivcov. Akcie sú určené pre širokú verejnosť, vhodné sú aj pre rodiny s deťmi. Vo včelnici sú k dispozícii ochranné celotelové kombinézy pre všetky vekové aj váhové kategórie, preto sa nemusíš obávať uštipnutia.

ZAŽI V KRAJI

ZAŽI V KRAJI ZA HORAMI, ZA DOLAMI.STAŇ SA NA JEDEN DEŇ VČELÁROM 🐝🐝🐝 …🔎❓VEDEL SI, že včela bola vyhlásená za najdôležitejšiu bytosť na svete? O jej výnimočnosti sa môžeš presvedčiť aj počas návštevy včelnice Včelí kRaj v regióne Novohrad & Podpoľanie . Čaká ťa deň plný zážitkov a nových včelých poznatkov 👏. 👉Vyskúšaj si poctivú prácu včelára aj ty a KÚP SI ZÁŽITOK v našej ONLINE CESTOVKE ➡️ https://bit.ly/2Wcl7Uk #zahoramizadolami #zazivkraji #cestujsnami

Uverejnil používateľ Za horami, za dolami Štvrtok 11. júna 2020

 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “ZAŽI V KRAJI”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *