Strehová
DSC_2651_Aquatermal_Strehová
Strehová
DSC_2651_Aquatermal_Strehová
Full Screen

Na juhu stredného Slovenska medzi mestami Lučenec a Veľký Krtíš leží Wellness rezort AQUATERMAL, ktorého súčasťou je HOTEL AQUATERMAL ***, wellness a letné kúpalisko Kupko Strehová.

Hotel Aquatermal *** ponúka nadštandarné služby, starostlivosť a je ideálnym miestom pre hostí, ktorí hľadajú relax, oddych a útočisko pred každodenným stresom a prácou.

Špeciálne miesto majú u nás najmenší hostia – deti.

Baby friendly hotel ponúka priestranné rodinné izby, detský kútik, detské postieľky a detské jedlá. Vo wellness svete sa zase deti môžu vyšantiť napr. v detskom bazéne s hríbikom. Počas letných mesiacov sa deti zabavia na priestrannom detskom ihrisku s preliezkami, hojdačkami a kolotočmi.

Aquatermal Strehová je areál s celoročnou prevádzkou. Počas celého roka sú otvorené vnútorné bazény a wellness centrum. Počas letných mesiacov (jún – september) je otvorený aj vonkajší areál – Kupko Strehová.

Novozrekonštruovaný areál kúpaliska má kapacitu až 2500 okamžitých návštevníkov a ponúka šesť bazénov (zábavný, antikorový oddychový, vírivý, detský, rekreačný, plavecký bazén) s termálnou vodou, kde si každý príde na svoje.

Areál Kupka Strehová ponúka okrem bazénov množstvo atrakcií (športoviská, detské ihriská) a mnoho možností na občerstvenie (reštauráciu, bufety, zmrzlina).

Dolná Strehová

Dolná Strehová, Slovensko

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Dolná Strehová – Aquatermal – Welness”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *