Miraj Resort
Miraj Resort
Full Screen

Zažite aj vy kúsok raja v hoteli Miraj Resort. Nachádza sa v mestskej časti Lučenca –  Opatovej,  celková kapacita je 150 lôžok, hostia majú k dispozícií wellness & spa, fitness centrum, bowling, reštauráciu, lobby bar a obchodnú galériu.

Dominantou rezortu sú bazény s morskou vodou, palmy a piesočnatá pláž s pravým morským pieskom. Kombinácia týchto elementov vytvára jedinečnú dovolenkovú atmosféru, takmer identickú s exotickými krajinami.

Hotelová reštaurácia na prvý pohľad zaujme svojim príjemným interiérom a gastronómiou na špičkovej úrovni, ktorá uspokojí aj tie najnáročnejšie chute návštevníkov. Jedlá sú starostlivo pripravované z miestnych surovín alebo surovín zo susedných regiónov. Vďaka priľahlým lúkam a lesom reštaurácia disponuje dostatkom BIO surovín z ktorých tím pod vedením šéfkuchára Mateja Gajdošíka pripravuje gastronomické špeciality.

Okrem kvalitnej reštaurácie sa v resorte nachádza aj Grill & Pizza. Hamburgery sú vyrábané ručne z hovädzieho mäsa a tiež si hostia môžu vychutnať pizzu pripravovanú v murovanej peci na dubovom dreve.

Okrem dovolenky či oddychovej atmosféry môžete si  hotel  vychutnať aj na služobnej ceste či pracovnom stretnutí keďže súčasťou hotela je aj kongresovo-spoločenské centrum.

Miraj Resort

MIRAJ RESORT, Opatova, Lučenec, Slovensko

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Miraj Resort”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *