IMG_6308
Penz_FDVOR_Ubytko
detsky_kutik_FDVOR
Penzion_F_Dvor
IMG_6308
Penz_FDVOR_Ubytko
detsky_kutik_FDVOR
Penzion_F_Dvor
Full Screen

Penzión Floriánov Dvor sa nachádza sa na okraji dediny Pleš, 15 km od mesta Lučenec. Okolitá príroda a pokoj sú balzamom pre dušu. Ak hľadáte miesto vhodné na odpočinok kde môžete zažiť „cestovný pokoj“ práve tento penzión je pre Vás správnou voľbou.

V prípade pekného počasia okolitá príroda ponúka kratšie či dlhšie turistické vychádzky, cyklotúry. V areáli sa nachádza tenisový kurt, basketbalový kôš a nohejbalové ihrisko. V rozprávkovom prostredí Vám nič nebráni vrátiť sa do čias minulých – zajazdiť si na koňoch na neďalekej farme.

Blízke lesy Vás ohromia množstvom zveri – a pokiaľ ste vlastníkmi poľovníckeho preukazu, nič Vám nebráni zapoľovať si podľa obdobia. Sezóna zabíjačiek neobchádza ani náš penzión a tak si môžete užiť tú pravú atmosféru aj s majstrom mäsiarom a stať sa jeho pomocníkmi.

Gastronómia 

Pripravte sa na gurmánsky zážitok, aký v našom regióne nemá obdobu, jedlá slovenskej aj medzinárodnej kuchyne a v prevedení skvelého šéfkuchára, originálne poňatý foodstyling, kombinácie chutí a invenčné kulinárske postupy – to je kuchyňa Penziónu Floriánov Dvor!

V podzemnej vinárni s kapacitou 25 miest, v prípade unavených nôh Vás do nej bezpečne dopraví hotelový výťah. Je vhodná na súkromné a firemné oslavy, degustáciu vín a konzumáciu špecialít domácej kuchyne.

Aj pre najmenších návštevníkov má penzión pripravený certifikovaný detský kútik, trampolínu, nafukovací hrad či sledovanie rozprávok alebo hranie spoločenských hier.

V roku 2020 čakajú návštevníkov novinky v podobe welness a spa a prekvapenie v podobe sedliackeho dvora.

Floriánov dvor

Pleš, Slovensko

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Penzión Floriánov dvor”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *