zámok_Halič
Halicsky zamok
Zámok_Halič
zámok_Halič
Halicsky zamok
Zámok_Halič
Full Screen

Reštaurácia Rosalia Zámockého hotela Galicia Nueva Halič je atraktívnym priestorom pre dokonalý gastronomický zážitok. Mohutné hradné múry s hlbokými okrennými výklenkami podčiarkuje zaujímavá plochá klenba so štukovou výzdobou. Šéfkuchár Artur Parol je pripravený Vás ponúknuť gastronomickým umením svojej kuchyne.

V prípade potreby je k dispozícii aj separé salónik, kde hostia nájdu súkromie.

Pre jedinečné gastronomické zážitky našich hostí je reštaurácia Rosalia otvorená denne od 11:00 do 22:00.

KAVIAREŇ ARCADIA 

Jedinečný centrálny priestor spájajúci prvky pôvodnej architektúry s moderným skleným prestrešením. Zámocká dvorana Arcadia predstavuje koncept podporujúci kvalitu hotelových služieb ako aj architektúry hotela. Dvorana je využívaná na podávanie hotelových raňajok a tiež ako kaviareň či reštaurácia. Je to však aj centrálny reprezentatívny priestor pre plesy, konferencie a kultúrne podujatia počas celého roka s kapacitou viac ako 250 miest pri stolovom sedení a až 400 miest pri divadelnom usporiadaní sedenia.

ZÁMOCKÁ VINÁREŇ NICOLAUS 

Zámocká vináreň spolu s vínnym archívom, jedným separé salónikom, fajčiarskym salónikom, tanečným parketom a biliardom disponuje kapacitou 100 hostí.

Pri vinárni je vonkajšia terasa, ktorá v príjemnom počasí v období od jari do jesene poskytuje miesto na sedenie pre štyridsať hostí.

 

 

Zámocký hotel Galicia Nueva Halič

Zámocký hotel Galicia Nueva, Zámocká, Halič, Slovensko

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Gastrozážitok – Zámocký hotel Galicia Nueva Halič”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *