Halicsky zamok
Zamocky_hotel_Halic
Zamocky_Hotel_Galicia3
Zamocky_hotel_halic4
Zamocky_hotel2
Halicsky zamok
Zamocky_hotel_Halic
Zamocky_Hotel_Galicia3
Zamocky_hotel_halic4
Zamocky_hotel2
Full Screen

Rekonštrukcia zámku je výnimočný skutok a vyjadrenie snahy o prepojenie súčasnosti a minulosti. Rekonštrukcia sa radí medzi NAJhonosnejšie a zámok sa prezýva aj Klenot Novohradu.

Zámocký hotel Galicia Nueva, v preklade Nová Halič, svoje služby poskytuje od júna 2016, keď mali prví hostia možnosť navštíviť vynovenú pamiatku a využiť gastronomické služby zámockej reštaurácie Rosalia, kaviarne Arcadia a vinárne Nicolaus. Záujemcov o ubytovanie víta hotel vo svojich priestoroch od septembra 2016.

Hotel je určený klientom, ktorí vyhľadávajú mierne aktívny oddych bez rušivých vplyvov masovej turistiky. Návštevníkom poskytuje nadštandardné ubytovanie s kapacitou 108 lôžok v 50 izbách a apartmánoch so zariadením reprezentujúcim rôzne historické a umelecké slohy

Priestory hotela sú ideálnym miestom na usporiadanie kongresov, pracovných stretnutí, workshopov, svadieb, plesov či koncertov.

Pre ďalšie rôznorodé aktivity je možné využiť priestory reštaurácie, vinárne so salónikmi, knižnicu či priestor s terasou a nádherným výhľadom na široké okolie Haliče. Dokonalý relax si hostia vychutnajú v exkluzívnych priestoroch wellness centra s bazénom, saunami, masážami a vírivou vaňou. Krásu a pokoj okolitej prírody si návštevníci môžu vychutnať v zámockom parku a lesoparku s rybníkom.

Do budúcnosti bude hotel slúžiť ako jedno z turistických lákadiel Novohradu a naďalej bude podporovať rozvoj regiónu Novohrad .

Haličský zámok, Mieru, Halič, Slovensko

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Zámocký hotel Galicia Nueva Halič”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *