53463a3f-99c2-11e6-955e-000c29a578f8
53463a3f-99c2-11e6-955e-000c29a578f8
Full Screen

KINO APOLLO LUČENEC 

Na otázku či je návšteva kina stále atraktívna dá odpoveď aj plátno v kine Apollo v Lučenci s uhlopriečkou jedenásť metrov. Nájdete v ňom ponuku slovenskej aj európskej audiovizuálnej tvorby.

V programovej skladbe sú premiérové filmy, reprízy, ale aj filmy s maďarským dabingom. Kino Apollo sa chce otvoriť verejnosti a mať svojho stáleho „kinofila“, ktorý bude vyhľadávať kvalitu, ale zároveň aj inovatívne zážitky.

KINO STAR LUČENEC 

Multikino KINO STAR je moderné 3 – sálové multikino, nachádza sa na 3. nadzemnom podlaží obchodného centra Galéria na Námestí republiky v Lučenci.

  • kino je plne digitalizované, digitálny je obraz aj zvuk – Dolby surround 7.1, v každej klimatizovanej kinosále je možnosť aj 3D projekcie
  • pohodlné sedadlá sú samozrejmosť, k dispozícii sú dokonca aj dvojsedadlá – tzv. „loveseats“ pre páry
  • vo foyer kina sú k dispozícii bufety s bohatým sortimentom
  • vstupenky na jednotlivé predstavenia je možné zakúpiť si aj prostredníctvom internetu, divák si vstupenky môže vytlačiť doma alebo prostredníctvom špeciálneho terminálu na tlač vstupeniek v priestoroch kina bez nutnosti návštevy pokladne

KINO BANÍK VEĽKÝ KRTÍŠ

Kino v centre mesta, ktoré v priestoroch mestského kultúrneho strediska ponúka premietanie filmov celospoločenského významu vrátane filmov menšinového žánru.

Kino má príjemnú atmosféru a je rodinného typu,  vo svojom programe ponúka filmy zahraničnej aj domácej produkcie, tiež rozprávky pre deti a ďalšie filmy rôzneho žánru. Neďaleko kina je možné bezplatné parkovanie, lístky sa dajú kúpiť priamo pred začiatkom predstavenia alebo v pokladni mestského kultúrneho strediska a program nájdete na webovej stránke.

DIVADLO B.S.TIMRAVY LUČENEC 

Kultúrna inštitúcia ponúka divadelné predstavenia rôznych žánrov počas celého roka a pravidelne každý rok je miestom konania Divadelnej jesene s rôznorodými divadelnými súbormi.

 

 

 

 

Kino Apollo Lučenec

Lučenec, Slovensko

Kino Baník Veľký Krtíš

Veľký Krtíš, Slovensko